E-mail:  
Heslo:  
nebo registrovat
Zasílání informací o akcích a kurzech
Kontakt:
E-mail: skritek@skritek.org
Tel: 736103994
"Nepobývej v minulosti, nesni o budoucnosti, soustřeď mysl na přítomný okamžik." Buddha
Veřejná sbírka


V plném proudu!

V plném proudu!

8. 8. 2014 - 8. 8. 2017

Cílem sbírky je rekonstrukce hájenky a jejího okolí v zámeckém parku Holešov za účelem vytvoření Vzdělávacího a environmentálního střediska, které bude dále sloužit spolkové činnosti i široké veřejnosti pro realizaci volnočasových a vzdělávacích aktivit.

V současnosti můžete vidět dokončenou rekonstrukci střechy Hájenky, kterou financovalo město Holešov!

Naše idea: Pokud by každý z Holešova přispěl 100 Kč na Hájenku, budeme mít 1,5 miliónu na rekonstrukci! Věříme, že se nám to společně může podařit.

Bližší informace u členů Skřítek, o.s. nebo přímo u koordinátora sbírky Jakuba Šneidra, tel. 736 103 994, mail: kubazhol@seznam.cz.

Transparentní účet, na který můžete přispívat:
2800618879/2 010 (Fio banka)

Děkujeme!

Náhled na transparentní účet

Pokladnička k veřejné sbírce umístěna!

Pokladnička k veřejné sbírce umístěna!

Nyní můžete přispívat na Hájenku do pokladničky, která je trvale umístěna v KRÁMKU U KOUZELNÉHO STROMU (adresa: Palackého 544, Holešov).

Děkujeme za Vaše příspěvky! :-)


Naše sbírka se účastnila soutěže MÁME VYBRÁNO 2015

Naše sbírka se účastnila soutěže MÁME VYBRÁNO 2015

Od 1.4.2015 do 20.5.2015 bylo možné hlasovat pro naši sbírku v celorepublikové soutěži MÁME VYBRÁNO 2015 v kategorii Cena Veřejnosti. Hlasování se účastnilo 127 sbírek z celé České republiky a prvních 10 sbírek s největším počtem hlasů si rozdělilo přesně 100.000,-

Hned ze začátku jsme tedy rozjeli propagaci hlasování převážně přes naše stránky na sociální síti Facebook a byly jsme velmi potěšeni, když jsme viděli tolik pozitivních reakcí. Hlasování bylo velmi napínavé, dlouhou dobu jsme se díky Vaší podpoře drželi na první příčce, ale v posledních pár dnech hlasování nás přeskočili dvě sbírky.

I vyhodnocování výsledků nás nenechalo spát. Při ověřování hlasů naše sbírka spadla ze 3. na 4. místo, a bylo to velmi těsné! Neztráceli jsme naději a věřili jsme, že se zase vyhoupneme o příčku výš.

A stalo se - nakonec se naše sbírka umístila na krásném 3. místě, se kterým je spojena finanční odměna 15.000,- ! Dle pravidel soutěže by měla být finanční odměna připsána na sbírkový transparentní účet do konce srpna 2015.

Děkujeme Vám všem za pomoc při sdílení hlasování, jsme rádi, že ve Vás máme takovou podporu!


Kalendář
Podporují nás
Projekt GIVT
Město Holešov
Pingu sport, s.r.o.
2DR - grafika
Copyright © 2010, Skritek.org. Vytvořilo SURFACE