E-mail:  
Heslo:  
nebo registrovat
Zasílání informací o akcích a kurzech
Kontakt:
E-mail: skritek@skritek.org
Tel: 736103994
"Když něco chceš, celý Vesmír se spojí, abys své přání uskutečnil." Paul Coelho
Hájenka

Kontakt na správce Hájenky:

Jakub Šneidr
Sadová 1526
769 01 Holešov

tel: 736 103 994


Jak se k nám dostanete?

Hájenka je v oboře Zámeckého parku, ulice Zámecká 188, Holešov
GPS souřadnice: 49°20'15.133"N, 17°35'21.922"E

Pěšky – z holešovského nádraží po červené značce až ke kruhovému objezdu u kostela, tam už uvidíte zámek (je na výjezdu z kruhového objezdu směr Bystřice pod Hostýnem), před vchodem do zámku se dáte doleva, až dojdete k bráně do zámeckého parku, potom půjdete alejí rovně (vodní plochu byste měli mít po pravé straně) až k oranžové budově, před kterou je malý rybníček – jste na místě!

Autem – projedete Holešovem směr Bystřice pod Hostýnem, poté co projedete kruhovým objezdem u kostela, pořád směřujete na Bystřici, tj. před zámkem jedete pořád po hlavní doprava a potom doleva, po levé straně pořád máte zámeckou zahradu. Poté se dáte druhou odbočkou doleva ke koupališti (před tím, než se silnice začne zvedat nahoru). Pojedete pořád rovně až na konec cesty, kde narazíte na bránu do obory, tou projedete (pokud je zavřená, tak si ji otevřete :-)) a pojedete opět rovně až k oranžovému domu – jste na místě!

Mapka k Hájence

Vybavení

Vybavení

Klubovna je vybavena stoly a židlemi, v případě většího počtu lidí se dá počet židlí navýšit.
Kuchyňka je vybavená nádobím pro cca 30 osob, sporákem, lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou trobou, a základními surovinami (čaj, cukr, káva, sůl, koření, apod.)
Po domluvě je možné si vypůjčit další materiál (flipchart, dataprojektor s plátnem, sportovní potřeby, lana, výtvarné potřeby ad.)


Prostory a okolí

Prostory a okolí

Hájenku v zámeckém parku Holešov je možné využít pro pořádání akcí. Venkovní prostředí tvoří obora zámeckého parku a rybníček vybudovaný přímo vedle Hájenky. V budově je k dispozici prostor klubovny s kapacitou přibližně 30 lidí, vybavená kuchyňka a jedna menší místnost.

V blízkosti se nachází koupaliště s hřištěm na beach volejbal, skate park, fotbalové hřiště, tenisové hřiště, cyklostezka, zámek a mnoho dalšího.


Kalendář
Podporují nás
Projekt GIVT
Město Holešov
Pingu sport, s.r.o.
2DR - grafika
Copyright © 2010, Skritek.org. Vytvořilo SURFACE