"Nepobývej v minulosti, nesni o budoucnosti, soustřeď mysl na přítomný okamžik." Buddha
Články

« zpět na články

Vánoční volejbalový turnaj

vloženo 13. 12. 2015

V předvánočním čase, v neděli 13. 12. 2015 proběhl už 5. ročník Vánočního volejbalového turnaje.

Volejbalový turnaj společnými silami uspořádali nadšenci ze spolku Skřítek z.s. a volné seskupení sportovců s názvem Torpédo Libosváry. Toto sportovní klání, které se odehrálo ve sportovní hale 1. Základní školy Holešov a kterého se tentokrát zúčastnilo 16 týmů většinou z Kroměřížska a okolí, proběhlo za podpory města Holešova.

Celodenní sportovní program, který probíhal hned na 3 kurtech současně, přinesl zajímavé volejbalové okamžiky a ukázal, že na Holešovsku žije spousta lidí, kteří rádi sportují a odbíjenou opravdu umí. Ozdobou turnaje byla už tradičně účast týmů Všetuly a Šneidrovi z Holešova, Snajpři a Hovězí plecko z Hulína, Gumídci z Kroměříže, a Našrot, kteří dorazili z Přerova. Nově jsme přivítali družstva s roztodivnými názvy jako Tarbíci, Zoufalci s.r.o, Voprsa nebo Chemici v ponožkách. I letos celý turnaj vyvrcholil napínavým finálovým soubojem, ve kterém se stejně jako vloni utkal tým Gumídků s týmem Našrot. V posledním zápase nakonec vyhráli přerovští Našrot a oplatili tak soupeřům loňskou porážku. Pohár pro nejlepší tým turnaje jim byl předán místostarostou města Holešova panem Radkem Doleželem.

Součástí turnaje byla i sbírka organizovaná občanským sdružením Skřítek, jejímž cílem je rekonstrukce Hájenky a jejího okolí v zámeckém parku Holešov za účelem vytvoření vzdělávacího a environmentálního střediska, které bude dále sloužit pro realizaci volnočasových a vzdělávacích aktivit. Jsme velmi rádi, že se díky podpoře města Holešova a ostatních partnerů našeho turnaje daří budovat takovouto příjemnou tradici a velmi jim za to děkujeme.

Příští turnajové setkání pod vysokou sítí se uskuteční 11. 12. 2016, jste srdečně zváni.

Za celý organizátorský tým za podporu děkují Eliška Viznerová a Jan Koláček.