E-mail:  
Heslo:  
nebo registrovat
Zasílání informací o akcích a kurzech
Kontakt:
E-mail: skritek@skritek.org
Tel: 736103994
"Nepobývej v minulosti, nesni o budoucnosti, soustřeď mysl na přítomný okamžik." Buddha
Články

« zpět na články

Herní víkendovka aneb Kávová lžička

vloženo 02. 09. 2011

Jelikož mají členové občanského sdružení Skřítek chuť se neustále rozvíjet a vzdělávat, našli si svůj způsob, jak toho (nejlépe vlastní zkušeností) dosáhnout. V rámci vzdělávání si vymysleli herní víkendovky, kde je možné si sami na sobě vyzkoušet nové hry a aktivity, které pak dále mohou zapojit do svých programů pro druhé.
Zároveň je příprava víkendového programu dobrou zkušeností pro tým, který zjistí, co všechno jeho realizace obnáší. Účastníky víkendovky jsou primárně členové sdružení a další lidé, které programová náplň sdružení zajímá.
A právě poslední víkend v únoru se konala, v pořadí již druhá, Herní víkendovka tentokrát s podtitulem Kávová lžička. Hlavním tématem byla skupinová spolupráce a komunikace.
Účastníci se začali v Rajnochovicích sjíždět v pátek pozdě odpoledne. Úvodní aktivity byly spíše rozehřívací a seznamovací, přece jen jsme se dlouho neviděli. Páteční večer jsme strávili se šálkem kávy či čaje v příjemném prostředí kavárny Saroyan s prvotřídní obsluhou. V rámci tohoto programu se také četly úryvky z knihy Tracyho tygr. Zato v sobotu ráno už to nebyl žádný med. Kdo z Vás se může pochlubit tím, že během jednoho dopoledne zdolal deset himálajských vrcholů stejně jako Reinhold Messner?
Program byl pestrý, aktivita střídala aktivitu. Obstarali jsme si suroviny k večeři, setkali se s Alfonsem Muchou, se spoustou tváří a také s tou vlastní; povídali si dlouho do noci. A jak bylo řečeno: „Nikdy jsem nevěděla, k čemu všemu se dá taková lžička použít.“
Nicméně čas plyne, a tak skončil i víkend, kde jsme měli možnost načerpat energii a novou inspiraci.
Fotografie z kávové lžičky

Kalendář
Podporují nás
Projekt GIVT
Město Holešov
Pingu sport, s.r.o.
2DR - grafika
Copyright © 2010, Skritek.org. Vytvořilo SURFACE