E-mail:  
Heslo:  
nebo registrovat
Zasílání informací o akcích a kurzech
Kontakt:
E-mail: skritek@skritek.org
Tel: 736103994
"Když něco chceš, celý Vesmír se spojí, abys své přání uskutečnil." Paul Coelho
Články

« zpět na články

Netradiční Ples „Čtvero ročních období“ sdružení Skřítek o.s.

vloženo 02. 09. 2011

V pátek 11. března 2011 si účastníci plesu pořádaného sdružením Skřítek, o.s., mohli prožít všechna roční období za jeden večer.
Ples, stejně jako rok, začínal jarem. To uvedli svým výrazovým tancem členové sdružení. V průběhu jara bylo kromě tance možné ochutnat v bufetu sezónní ovocný řez a u květinářky si koupit barevné petrklíče. Na léto a jeho žhavé noci nás naladili Elen Konečná a Lukáš Nezdařil tancem v latinsko-amerických rytmech. Aby se v letním parnu nikdo nepřehřál, namíchal barman ledové koktejly a zmrzlinář prodával smetanové nanuky. K létu patří i balónky a v tanci s nimi mohli soutěžící vyhrát výborný domácí frgál.
Na podzim pofukuje vítr a ze stromů padá pestrobarevné listí. Jeho poletování ve svém tanci znázornili členové sdružení. Někdo z legrace poznamenal. „V létě byly nanuky, tak na podzim bude burčák“ a skutečně byl. Vinař se svou pomocnicí jej ochotně roznesli mezi všechny účastníky. Jablečný štrúdl v bufetu jen dokreslil atmosféru podzimu s dozrávajícím ovocem na stromech.
Zimu nám svým krásným klasickým tancem zahájili Elen Konečná a Lukáš Nezdařil. Poté už následoval předvánoční shon s nákupem dárků, tedy lístků do tomboly, aby na Vánoce bylo co nadělovat. Za zvuku vánočních písní si ti šťastní mohli pod stromečkem vyzvednout svůj dárek. Na konci roku už zbývá jediné. Rozloučit se s rokem starým a přivítat nový. Novoročním přípitkem jsme zahájili silvestrovské veselí, které trvalo až do konce plesu.
Velké díky patří všem účastníkům plesu, organizátorům, panu Vávrovi za zvučení i kapele Retrospekt. Děkujeme také 3. Základní škole Holešov za vstřícnost a poskytnutí prostor a všem sponzorům za dary do vánoční tomboly. Těšíme se na další netradiční ples sdružení, který plánujeme na začátek prosince.
Fotografie z plesu

Kalendář
Podporují nás
Projekt GIVT
Město Holešov
Pingu sport, s.r.o.
2DR - grafika
Copyright © 2010, Skritek.org. Vytvořilo SURFACE