E-mail:  
Heslo:  
nebo registrovat
Zasílání informací o akcích a kurzech
Kontakt:
E-mail: skritek@skritek.org
Tel: 736103994
"Nepobývej v minulosti, nesni o budoucnosti, soustřeď mysl na přítomný okamžik." Buddha
Články

« zpět na články

Adaptační kurz 1.B Gymnázia L. Jaroše očima studentů...

vloženo 03. 09. 2011

Když jsem se ráno probudila, cítila jsem, že dnes vstupuji do nové životní etapy. Bylo zvláštní, že jsem nic podobného nepociťovala při zápisu do tohoto gymnázia, ale až když to všechno začalo být realitou. Můj strach byl však díky bohu planý, protože to, co mě následující dny potkalo, vyvrátilo většinu mých pochyb a nejistot.
Po přivítání ve škole a nutných formalitách jsme se odebrali ze školy směrem k autobusům. Cestou jsme se zastavili u školního hřiště, kde stálo auto maminky jedné z mých spolužaček. Je zázrakem, že se do auta vešla všechna zavazadla. Ten chaos, kterým by někdo nazval úschova zavazadel, byl poměrně rychlý. Čekání na autobus bylo zdlouhavé.
Zakončení cesty autobusem bylo doprovázeno nepříjemným sdělením pro ty línější z nás. Ještě nejsme na místě. Pro někoho to byla pěší túra, pro jiného procházka. V cíli naší cesty na nás čekali instruktoři, jejichž příjemné přivítání mnohým vykouzlilo úsměv na tváři.
Ubytování bylo na slušné úrovni. Pokoje byly dobře zařízené a všem se dobře bydlelo.
Mnozí z nás líných brzy zjistili, že cesta od autobusu k chatě nebyla tou nejnamáhavější částí. Vše však bylo skryto pod rouškou skvělé zábavy a poznávání ostatních. Poznali jsme společenské hry na tak originální bázi, že jsme mnohdy až žasli. Ať už šlo o důvěru, poznání či s přímo seznámení, byli jsme mnohdy uneseni tím, jakou zábavnou formou mohou lidé přijít do styku s takřka cizími lidmi.
Naši instruktoři byli senzační, všichni jsme byli s nimi spokojeni, tudíž chválíme Kubu, Janču, Martina i Petra. S pochvalou nesmíme zapomenout na náš profesorský dozor, naši paní profesorku třídní, paní Sklenářovou, a na milého profesora Tomáše Kačora s krásným tričkem kačenky v terči.
Co z toho všeho plyne? Jsme dobrý kolektiv a za to, že jsme na to přišli tak brzy vděčíme adaptačnímu pobytu v rekreačním středisku Oneness na Rusavě, který pro nás připravili pracovníci sdružení Skřítek.
Za celou třídu Nela Jančaříková
Fotografie 1.B

Kalendář
Podporují nás
Projekt GIVT
Město Holešov
Pingu sport, s.r.o.
2DR - grafika
Copyright © 2010, Skritek.org. Vytvořilo SURFACE